Logo Levant 2022
Logo-Levant-2022.png
Perła 2023 Produkt Regionalny - nagroda dla Naturalnego serka śmietankowego z Buku

Perła 2023 Produkt Regionalny - nagroda dla Naturalnego serka śmietankowego z Buku

Kolejne nagrody dla naszych produktów!
Tym razem Perła 2023 Produkt Regionalny - nagroda dla Naturalnego serka śmietankowego marki Champion z Zakładu Mleczarskiego w Buku. Wyjątkowy smak dający rozkosz podniebienia!

I nagroda w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów za Twaróg Półtłusty z Buku - krajanka

I nagroda w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów za Twaróg Półtłusty z Buku - krajanka

Champion - najlepsze smaki prosto z Mleczarni Buk. To już kolejna nagroda za nasze wyroby nabiałowe! Twaróg półtłusty - krajanka to prawdziwy champion!

13. edycja konkursu Złoty Paragon Nagroda Kupców Polskich 2023

13. edycja konkursu Złoty Paragon Nagroda Kupców Polskich 2023

Nasze produkty ponownie cieszą się Waszym uznaniem! Dziękujemy!

Herbata owocowa Ahmad Tea Raspberry Indulgence oraz Extra Virgin Olive Oliwa z oliwek Sandrini 1000ml należą do jednych z najlepiej sprzedających się.

(Kantar Group - badanie ankietowe przeprowadzone wśród właścicieli sklepów – w każdej kategorii wskazali 3 najlepiej sprzedające się produkty.)

LAUREAT KONKURSU DOBRA FIRMA 2023

LAUREAT KONKURSU DOBRA FIRMA 2023

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców podczas Gali Dobra Firma, wieńczącej konferencję Finanse dla Rozwoju, wręczył nagrody najlepszym firmom z całej Polski.

LEVANT FOODS Sp. z o.o. został wyróżniony w kategorii Najlepszy Pracodawca Firmy Średnie i Duże.

Aktualności

Aktualności

Z dumą informujemy, że nasze produkty zostały docenione i nagrodzone prestiżowymi nagrodami.

Mieszanka przyprawowa "7 przypraw" pod marką Jasmeen zdobyła główną nagrodę, Złoty Medal Targów World Food Poland 2022 w konkursie wyłaniającym nalepsze produkty prezentowane na targach. Natomiast nasza oliwa z oliwek Sandrini kolejny rok z rzędu została wyróżniona w konkursie Złoty Paragon Nagroda Kupców Polskich.

Oba wyróżnienia z dumą reprezentujemy na opakowaniach.

Orientalne korzenie

Orientalne korzenie

Nazwa firmy „Levant” pochodzi od francuskiego słowa oznaczającego „Wschód” i nawiązuje do orientalnych korzeni. Handel lewantyński odbywał się od czasów średniowiecza na szlaku łączącym Europę z tą częścią globu, gdzie wschodzi Słońce. Dzięki swym rozległym kontaktom kupieckim Levant ma w swym asortymencie produkty delikatesowe z całego świata. Mając dostęp do oryginalnych, orientalnych receptur i produktów dbamy o ciągły rozwój asortymentu i regularnie uzupełniamy go o innowacyjne propozycje. Zaufało nam wielu renomowanych producentów powierzając dystrybucję na rynek Polski marek takich jak Ahmad Tea London czy Akbar.

Rodzinny biznes

Rodzinny biznes

30 lat temu pomysł na działalność handlową był naturalną kontynuacją tradycji. Założyciel Firmy – dr Kasem Bahloul pochodzi bowiem z Palestyńskiej rodziny kupieckiej znanej z handlu do dziś. Wzorce te są nadal kontynuowane, a Zarządowi udaje się zapewnić dynamiczny rozwój Firmy zachowując jej rodzinny charakter. Kapitał spółki jest nadal w 100% polski a w Zarządzie zasiada już przedstawiciel kolejnego pokolenia – syn Pana Kasema – Pan Sami Bahloul.

Ciągły rozwój

Ciągły rozwój

Od 30 lat osiągamy zrównoważony wzrost i poszerzamy grono klientów w Polsce i za granicą. Promujemy tradycyjną żywność produkowaną z naturalnych składników oraz cieszymy się rosnącym zaufaniem konsumentów i rynku. Wśród dowodów uznania warto wymienić wielokrotne zdobycie tytułu „Gazel Biznesu” a w 2013 Złoty Medal MTP za produkt Champion – cytrynka. Prezes Firmy Pan Kasem Bahloul odebrał w 2012 z rąk Prezydenta RP Złoty Medal za Długoletnią Służbę. Zyski są nieustannie reinwestowane w nowe przedsięwzięcia, dzięki czemu działalność się rozwija, a stabilne miejsce pracy znajdują u nas dziesiątki pracowników.

Działalność społeczna

Działalność społeczna

Firma angażuje się od wielu lat w różne rodzaje działalności charytatywnej i społecznej. Wspiera instytucje pożytku publicznego, wielokrotnie na zasadzie długotrwałej współpracy. Na liście beneficjentów są m.in. Automobilklub Wielkopolski, Stowarzyszenie „Przylesie” czy Monar. Przedsiębiorstwo wspiera też sztukę. Byliśmy sponsorem takich artystów jak wokalista Wojciech Ezzat czy malarz Stanisław Brajer.

Dr Kasem Bahloul z wielką pasją od wielu lat łączy prowadzenie biznesu z pracą w zawodzie lekarza, osiągając przy tym wiele sukcesów. Jako lekarz angażuje się też w akcje dobroczynne np. Akcję Białego Fartucha wspólnie z Fundacją Barka, czy zakup sprzętu medycznego dla pacjentów przychodni misyjnych w Afryce.

Własny zakład produkcyjny

Własny zakład produkcyjny

We wrześniu 2017 roku działalność firmy została powiększona o zakład produkcyjny zajmujący się konfekcjonowaniem przypraw jednorodnych, mieszanek przyprawowych, suszy warzywnych oraz bakalii. Krok ten pozwolił na wzbogacenie dotychczasowego asortymentu firmy, a także wpłynął na znaczne powiększenie grona odbiorców. Stali się nimi nie tylko klienci detaliczni, ale także firmy cateringowe, restauracje czy sieci handlowe.

Dostawy pochodzące nie tylko z rynku lokalnego, ale także z takich krajów jak Indie, Indonezja, Jordania czy Chile pozwalają na zaoferowanie naszym klientom bardzo różnorodnego asortymentu najwyższej jakości.

Własny zakład mleczarski

Własny zakład mleczarski

Zarząd firmy nieustannie poszukuje możliwości rozwoju biznesu oraz poszerzenia oferty asortymentowej. Na początku 2020 roku działaność Levant Foods została uzupełniona także o produkty świeże. Nabiał produkowany jest w Zakładzie Przetwórstwa Mleka w Buku, który stał się własnością firmy. Mleczarnia o ponad stuletniej tradycji może pochwalić się sprawdzonymi doświadczniem przepisami m.in. na wyśmienite sery. Oprócz tradycyjnych wyrobów, oferta zawiera także ofertę nabiałową kuchni bliskowschodniej - labneh, aryan, akawi.

Od czerwca 2021r. mleczarnia w Buku została także członkiem Szlaku "Smaki Powiatu Poznańskiego", który tworzy sieć rekomendowanych miejsc i wydarzeń związanych z kulturą kulinarną regionu.

Read more

dane kontaktowe

LEVANT Foods Sp. z o.o.
ul. Smoluchowskiego 11a,
60-179 Poznań, Polska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 61 88 66 600
fax +48 61 88 66 601

Sklep internetowy